Konsultacje społeczne projektu Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Oleśnica na lata 2016-2023

Wójt Gminy Oleśnica podaje do publicznej wiadomości informację o zorganizowaniu konsultacji społecznych w ramach opracowywania Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Oleśnica w dniu
16 listopada 2016 r. (środa) o godzinie 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Oleśnicy.

Elementem opracowania Programu Rewitalizacji, który jest dokumentem wymaganym w procesie aplikacji o środki pomocowe w ramach perspektywy finansowej 2014-2020, jest partycypacja społeczna. Każdy mieszkaniec Gminy ma możliwość uczestniczenia w debacie oraz dokonania oceny potrzeb realizacji określonych rodzajów działań związanych z rewitalizacją.

Zapraszamy do aktywnego udziału w konsultacjach społecznych.