Konferencja „Finansowanie przedsiębiorczości w latach 2014-2020”

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach wraz ze Świętokrzyskim Funduszem Poręczeniowym i Funduszem Pożyczkowym Województwa Świętokrzyskiego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców z naszego województwa na konferencję  „Finansowanie przedsiębiorczości w latach 2014-2020”. Program konferencji przewiduje prezentację nowych instrumentów finansowych oraz kierunków i obszarów wsparcia świętokrzyskich przedsiębiorców w ramach  funduszy europejskich na lata 2014-2020. Podczas spotkania przedstawione zostaną cele rozwojowe i założenia nowego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego oraz  pozadotacyjne formy wsparcia dla przedsiębiorstw. Indywidualnych konsultacji udzielać będą pozostający do Państwa dyspozycji pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich.

Konferencja odbędzie się dnia 21 października 2013r. o godzinie 11.00 w Regionalnym Centrum Naukowo-Technologicznym w Podzamczu Chęcińskim.
 Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o telefoniczne potwierdzenie przybycia do dnia 18.10.2013 r. poprzez formularz zgłoszeniowy lub pod numerem telefonu 41 343 22 95 (decyduje kolejność zgłoszeń).

Formularz_zgloszeniowy_Zapraszamy_przedsiebiorcow_na_konferencje

AGENDA