Informacja o możliwości składania wniosków o dofinansowanie operacji w ramach rozwoju obszarów zależnych od rybactwa

Urząd Gminy w Oleśnicy informuje, iż istnieje możliwość składania wniosków o dofinansowanie za pośrednictwem Stowarzyszenia “LGR Świętokrzyski Karp” w ramach środka 4.1. “Rozwój obszarów zależnych od rybactwa”. Stowarzyszenie od dnia 18 października do 18 listopada 2013 roku będzie prowadziło nabór wniosków o dofinansowanie do realizacji następujących operacji:

• Wzmocnienie konkurencyjności i utrzymanie atrakcyjności obszarów zależnych od rybactwa (sektor publiczny),
  • Wzmocnienie konkurencyjności i utrzymanie atrakcyjności obszarów zależnych od rybactwa (sektor gospodarczy i społeczny).

Więcej informacji w załączeniu poniżej.

Informacje- dofinansowanie

Plakat VII 2013